Co tak naprawdę sprawia że nasz Global Wheel-Lok jest wyjątkowy?

W zeszłym tygodniu podaliśmy cztery dobre powody które przemawiają za naszym systemem. Ale co rzeczywiście sprawia że jest wyjątkowy?

 - System nie musi być aktywowany ani przez kierowcę ani przez pracowników, ponieważ jest AUTOMATYCZNIE aktywowany przez siłę cofania samochodu ciężarowego w momencie gdy ten zaczyna wjeżdżać do doku przeładunkowego.

- System składa się z zaledwie kilku elementów, jest odporny na wszelkie warunki pogodowe (w tym śnieg oraz lód), jest też niezwykle wytrzymały i wymaga minimalnej konserwacji.

- Nasz system przewyższa wymagania dla blokad kół FEM* klasy 3 dla zarówno pustych, jak i w pełni załadowanych naczep, niezależnie od rozmiaru kół.

- W razie potrzeby nasz system działa nawet pod wodą! W porównaniu z konwencjonalnymi systemami, jest to ogromna zaleta w przypadku gwałtownych powodzi lub placów przeładunkowych gdzie występują spadki.

-  System posiada wiele opcji połączeń: od bram, pomostów przeładunkowych, barier ochronnych i innych produktów bezpieczeństwa po połączenie z systemem bezpieczeństwa budynku.

 Nie jesteś jeszcze przekonany? Umów się z nami na spotkanie, z przyjemnością przeprowadzimy niezobowiązującą prezentację naszego systemu Global Wheel-Lok.

Poniżej możesz pobrać naszą kartę informacyjną dotyczącą systemu Global Wheel-Lok:

 https://ritehite.widen.net/s/dj5mj8bkvc/gwl2300_eu_plv1

 *European Materials Handling Federation (FEM): Wytyczne dla urządzeń blokujących pojazdy 11.005

Ptt technology

ul. Bażantów 1
40-668 Katowice


Tel.: +48 32 348 74 57
Tel.: +48 507 975 400
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ptt technology

ul. Nadrzeczna 25A
05-552 Wólka Kosowska


Tel.: +48 510 595 594
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.